ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2007-2008 - Április

Vasas - ZTE FC 1:0

Hétfői, Honvéd elleni győzelmünk után nem volt sok időnk a regenerálódásra, ma este már Budapesten, a Fáy utcában kellett helyt állnunk a Vasas csapata ellen.
Elég langyos iramú találkozón a hazaiak birtkolták többet a labdát, de helyzetet eleinte ők sem tudtak kialakítani. Aztán csak Vlaszák mentései óvták meg kapunkat, így 0:0-val vonulhattunk szünetre.

32 hozzászólás

ZTE FC - Bp. Honvéd 2:1

Egy újabb nagy csata következett a Bp. Honvéd ellen a forduló zárásaként. Abban a tudatban léptünk pályára, hogy egy győzelemmel előrébb léphetünk a tabellán, valamint felzárkózhatunk pesti riválisunk nyakára.
Az első félidőben mintha az öltözőben ragadt volna csapatunk, hiszen az történt a pályán, amit ellenfelünk akart. Ennek eredményeként egygólos fővárosi előnnyel vonulhattak szünetre a csapatok.