ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2014-2015 - Május

ZTE FC - Ajka FC 2:0

Búcsúzni csak győzelemmel szabad - ezzel a mottóval kezdtük a mérkőzést, de jó ideig csak gyűrték egymást a csapatok, folyamatos játék nemigen alakult ki a nehéz talajon. Gól nem született, a mezőnyben ügyesen játszó vendégek alaposan megnehezítették a dolgunkat.
Fordulás után szerencsére menetrendszerűen érkezett Babati jó beadása, amit Daru fejelt a kapuba, 1:0. A gól után sem tudott az Ajka újítani, helyzeteket viszont mi alakítottunk ki, de csak a hajrában tudtunk betalálni: Délczeg alakította ki a végeredményt egy jól eltalált lövéssel, 2:0.

0 hozzászólás

Megérdemelt hazai győzelem, Balmaz Kamilla FC - ZTE FC 2:0

Az első húsz percben két nagy helyzetet hagytunk ki, aztán szinte a semmiből megszerezte a vezetést a Balmaz Kamilla. Sajnos a gól bent maradt a fejekben és fordulás után azonnal megduplázta előnyét a hazai gárda. Több gólt is kaphattunk volna ezután, de Szappanos vagy a védők az utolsó pillanatokban menteni tudtak. Kapura teljesen veszélytelenek voltunk a második játékrészben, az életéért küzdő Balmaz megérdemelten nyert.