ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2014-2015 - Október

ZTE FC - Gyirmót FC 2:3

Csapatunk a Gyirmót elleni márkőzést az alábbi összeállításban kezdi: Szappanos - Króner, Kovács G., Fodor, Farkas - Kovács Gy., Bíró - Simonfalvi, Babati, Grbic - Délczeg
Cserék: Czirjék, Forgács, Aranyos, Károly, Kocsis, Tóth B, Bailo

17.p. Simonfalvi teljesen egyedül vette le a labdát a kaputól 10m-re, majd a hálóba bombázott, 1:0!

0 hozzászólás

Mezőkövesd - ZTE FC 1:1

Csapatunk a mai, Mezőkövesd elleni találkozót az alábbi összeállításban kezdi: Szappanos - Króner, Kovács G., Fodor, Farkas - Bíró, Simonfalvi - Délczeg, Horváth, Babati - Vittman
. A cserepadon pedig Czirjék, Forgács, Károly, Grbic, Kovács Gy., Pajor, Bailo várnak bevetésre.

Előzmények délutánról: Ajka - SZTK 2:1, Békéscsaba - Siófok 1:0, Félidő: Sopron - Csákvár 2:0, Vasas -Soroksár 1:0, Gyirmót - Cegléd 0:0, Kaposvár - Szolnok 0:0