ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2016-2017 - Augusztus

ZTE FC - Cegléd 1:0 (a szünetben félbeszakadt)

A mérkőzést a szünet után a csapatok nem tudták folytatni. Az E.ON tájékoztatása alapján a csácsi városrészben egy trafoállomásban hiba keletkezett, ezért túláramot kapott a stadion előtti főelosztó is. A hiba miatt a ZTE Aréna világításának biztosítékai is elégtek. Az E.ON tájékoztatása alapján először a csácsi hibát kellett elhárítaniuk, munkatársaik csak ez után tudnak a stadion villamos hálózatának problémáival foglalkozni. Szintén az E.ON tájékoztatása alapján erre minimum 2-3 órát kellett volna várni, a játékvezető viszont...

0 hozzászólás

Szeged 2011 - ZTE FC 0:0

Nagy melegben mérsékelt iramú mérkőzést játszottak a csapatok, az első félidőben kevés helyzettel. Fordulás után sem változott a játék képe, a kapuk kevésbé forogtak veszélyben, a hazaiak inkább a kontráikban bíztak, mi birtokoltuk többet a labdát. Nem kaptunk gólt, de nem is rúgtunk, így értékes egy ponttal távoztunk Gyuláról. Szerdán 19 órakor a Ceglédet fogadjuk a ZTE Arénában, bízunk a győzelemben.