ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2014-2015 - Április

SVSE-GYSEV - ZTE FC 3:2

Kétszer is vezettünk Sopronban, de végül pont nélkül jöttünk haza...

A 25. percben Babati lőtt harminc méterről Halasi kapujába, 1:0. Előnyünket egészen a második félidő közepéig tartottuk, amikor egy hazai kontra végén Eszlátyi egyenlített. A bekapott gól után sikerült felpörögnünk, három perc múlva Vittman révén ismét megszereztük a vezetést, 2:1. A 67. percben Kapacina egy szabadrúgás góllal ismét egalizált, a hajrában pedig jött a fekete leves, Króner öngólja, 3:2.

0 hozzászólás

A helyzetek megvoltak, de ezért sem járt pont. ZTE FC - Aqvital FC Csákvár 2:3

Felforgatta a csapatot a múlt heti vereség után Lendvai Miklós és az első félidőben úgy tűnt, eredményesebbek leszünk. Vittman kétszer is gólt szerezhetett volna, de ezen a napon Milinte eszén nem lehetett kifogni, bravúrosan védett a veterán kapus. A Csákvár első helyzetéből gólt szerzett, amit jogos 11-esből Délczeg révén kiegyenlítettünk. Szöllősi még rúgott egy kapufát is, de döntetlennel zárult a félidő.

Fordulás után sajnos egy újabb védelmi hibát használt ki kíméletlenül a Csákvár, ez meg is fogta a csapatot.