ARCHÍVUM - RÉGEBBI HÍREINK - 2012-2013 - Szeptember

Szerdán világítás avató Türjén

Csapatunk szerdán 16:30-kor a türjei csapat meghívására hírverő, világításavató mérkőzést játszik a helyiek ellen.

Mindenkit szeretettel várnak a mérkőzésen!

Hajrá ZTE!

0 hozzászólás

Élő közvetítés a ZTE FC - Kaposvár II mérkőzésről

Csapatunk a Jahic - Kocsárdi, Budovinszky, Kovács, Frizoni - Simonfalvi, Máté, Szalai, Hajdú - Grbic - Pavicevic összeállításban lép pályára.
A Kaposvár összeállítása: Horváth L. - Vadas, Fenyvesi, Horváth T., Laczkó - Kovacevic, Kovacic, Házi, Böjte - Zámbó, Diallo

Elkezdődött a mérkőzés.
6 perc telt el, helyzet nélkül, de mi vagyunk a kezdeményezőbbek.

12. perc: Frizoni beadása után Grbic elé pattant a labda, ő 10 méterről fordulásból lőtt, de blokkolták a kaposvári védők.
18. perc: Hajdú 25 méteres szabadrúgása szállt a jobb kapufa mellé. A Kaposvár kizárólag védekezik eddig, de egyelőre nehezen törjük fel a falat.

17 hozzászólás

Nyugati Csoport mai eredményei

Három mérkőzést játszottak ma a NESS Hungary NBII Nyugati-csoportjában.

A Tatabánya 4:2-re verte a Veszprémet, a Győr II legázolta a Baját 4:0-ra, az Ajka ikszelt a listavezető Puskás Akadémiával. Talán mondanunk sem kell, hogy a kapaszkodáshoz holnap 3 pontra van szükségünk a Kaposvár II ellen.

Hajrá ZTE!

2 hozzászólás

Szerb támadót igazoltunk

- 2015. június 30-ig kötöttünk szerződést Aleksandar Bajic szerb csatárral - tájékoztatta honlapunkat Dézsi Attila ügyvezető.

A támadó 25 éves és eddig szlovén bosnyák, szerb és orosz csapatokban játszott. A leigazolásához szükséges adminisztrációs lépéseket elindítottuk, de szinte biztos, hogy a hét végén még nem játszhat.

Hajrá ZTE!

29 hozzászólás

A 7-15. forduló pontos menetrendje

Csapatunk további bajnoki mérkőzéseinek menetrendje:

2012.09.30. vasárnap, 16.00, ZTE FC - Kaposvár II.
2012.10.07. vasárnap, 15.00, BKV Előre - ZTE FC
2012.10.13. szombat, 15.00, ZTE FC - Puskás Akadémia
2012.10.19. péntek, 15.00, Sopron - ZTE FC (DUNA TV)
2012.10.27. szombat, 14.30, ZTE FC - Baja

1 hozzászólás

Élőben Petőházáról

Csapatunk nagyon szép környezetben, hibátlanul előkészített pályán (jobb, mint a centerpályánk... ) a következő összeállításban kezdi a mérkőzést:
Jahic - Kocsárdi, Budovinszky, Kovács G., Frizoni - Pál D., Máté, Szalai, Grbic, Hajdú - Pavicevic
Cserék: Penksa, Nánási, Juhász, Kocsis, Mavolo, Krajczár, Tóth P.

3. perc: Pavicevic ugratta ki Grbicet, a kapus kivetődve felszedte a labdát

15 hozzászólás

Szerdán Magyar Kupa mérkőzés

Szerdán csapatunk is bekapcsolódik a Magyar Kupa idei küzdelmeibe. A Győr-Moson-Sopron megyei első osztályban szereplő Petőháza csapatának vendégei leszünk 15.30-tól. Ellenfelünk a bajnokság 4. helyén áll 4 győzelemmel és 2 vereséggel. Talán mondanunk sem kell, hogy a továbbjutás kötelező. Hajrá ZTE!

Babati Benjámin súlyos sérülése

Sajnos a Veszprém elleni vereség után a hétvége sem múlt el újabb kellemetlen esemény nélkül. A ZTE FC - Gyirmót U-18-as meccsen a vendégek kapusa durván letaglózta Babatit, aki kulcscsont törést szenvedett. A műtéttel kapcsolatban a héten születik döntés, de fiatal csatárunkra az ősszel nem számíthatunk már. Mielőbbi gyógyulást kívánunk neki!

4 hozzászólás

Veszprém - ZTE FC élőben

Hamarosan kezdődik a mérkőzés. Egyelőre családias hangulatban, összesen 114-es vannak eddig. Csapatunk a Vlaszák - Simonfalvi - Szalai - Budovinszky - Hajdú - Nánási - Kovács - Máté - Grbic - Frizoni - Krajczár összeállításban kezd.
7. p. Sajnos megint álmosan kezdtünk, Homma egy csúsztatott fejest helyezett közelről a kapuba 1:0
 20 perc telt el, az elmúlt öt percben áttevődött a játék a Veszprém térfelére, de helyzetünk még nem volt
23.p. Grbic hozta ziccerbe Mátét, ő a kifutó kapusba lőtt. Nagy helyzet volt
34.p. 16-os jobb sarkáról végezhetünk szabadot. Hajdú a sorfalba lőtte. Nem játszunk jól... Grbic sárga közben lerántásért
42.p. Kapu előtti kavarodás után védett a veszprémi kapus, az ellentámadásból veszélyes hazai helyzet alakult ki, szerencsére az utolsó passzba hiba csúszott.
Vége a félidőnek. Kevés helyzet alakult ki, eddig nem sok jót mondhatunk el magunkról sajnos, sokkal több kell
Kezdődik a második félidő Babati, Kocsárdi be, Máté,Nánási le. Legalább a sonkás zsemle friss
50.p. Frizoni szabadrúgása után Kovács fejelt centikkel a kapu mellé. A Veszprém még nem lépte át a félpályát
54. p. Bosnjak sárga műesésért
56.p. Hatalmas helyzet, Babati pörgetett Szalai elé, aki 10m-ről teljesen egyedül a kapu fölé pörgetett
58.p. Molnár kapott sárgát buktatásért. Nyomunk végre
59. Újabb lehetőség, Krajczár fejelt közelről a kapus ölébe
68. Krajczár fejesét vágták ki a gólvonalról
80.p. Semmi nem megy be. Simonfalvi lőhetett 10m-ről, a kapus bravúrosan védett, majd nagy helyzetben fölé fejelt

Érthetetlenül gyenge félidő után pánikszerűen, görcsösen rohantunk az eredmény után. Sajnos nem vagyunk olyan jó csapat, hogy 45 percnyi gyenge játékot megengedjünk magunknak. Sokkal több lehetett volna a meccsben, ez nagyon kevés lesz a későbbiekben is.

33 hozzászólás

Élőben a holnapi mérkőzésünk

A ZTE FC, a zalasport.hu és a Stúdió Rádió együttműködése nyomán élő képes illetve rádiós tudósítás lesz a holnapi veszprémi mérkőzésről. Honlapunk pedig szövegesen követi az eseményeket. Bízunk abban, hogy győzelemnek örülhetünk és ez a példás együttműködés a továbbiakban is tartható majd az idegenbeli mérkőzéseken lévő technikai feltételek függvényében. Reméljük így minél több szurkolónkhoz juthat el a csapat szereplése látható, hallható vagy olvasható formában. Hajrá ZTE!

Élő bejelentkezés Veszprémből

A Stúdió FM Hazafelé című műsorában pénteken 16 órától folyamatos élő bejelentkezés lesz hallható Veszprémből a Veszprém - ZTE FC bajnoki mérkőzésről. A műsorvezetők: Vincze Edina és Gregor János lesznek. Honlapunk is folyamatos élő szöveges közvetítést ad a mérkőzésről. Hajrá ZTE!

Szurkolói információk Veszprémből

Csapatunk pénteken 16 órától Veszprémben játszik az NBII Nyugati csoportjának 6. fordulójában. A veszprémi klub által küldött szurkolói információk:

-- a stadion megközelítési lehetőségei a www.veszpremfc.hu hivatalos weblap "Hazai pálya" menüpontjában találhatóak

-- szurkolói drapéria, transzparens csak MLSZ pecséttel ellátva vihető be a stadionba

-- a szurkolók beléptetésénél a szokásos pályarendszabályok az irányadók

-- csak maximum 1 méter magas, kizárólag műanyag zászlórúd vihető be a stadionba

-- a vendégszurkolók számára az A/7-es beléptető kapu (Wartha Vince út - Stadion köz felőli oldala) áll rendelkezésre, itt működik a vendég pénztár is